اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Audient
Audient ID4کارت صدا
قیمت

9,000,000 تومان


مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


کارت صدا آدینت Audient ID4

همه کارت صدا های کمپانی آدینت به پری امپ های میکروفون Audient Console Mic Preamp مجهز شده اند ، همان مدار طراحی شده معروف که برای ASP8024-HE استفاده شده است. پری امپ های آدینت طوری طراحی شده اند تا نویز و دیستورشن بسیار پایینی داشته باشند اما همان حس آنالوگ کلاسیک را به شما انتقال دهند. کارت صدای با کیفیت Audient ID4 با پری امپ قدرتمند خود رکورد بسیار تمیز و حرفه ایی را به شما خواهد داد.کارت صدای Audient ID4 کارت صدایی کوچک ، ساده اما کاربردی است که تمامی نیازهای شما را در زمینه رکورد و تولید موسیقی برآورده خواهد کرد و به شما این امکان را می دهد تا به سادگی آن را به کامپیوتر خود وصل کرده و صدایی با کیفیت 24-bit رکورد کنید. این کارت صدای کمپانی آدینت برای تامین برق مورد نیاز خود از یو اس پی استفاده می کند که همین امر باعث می شود تا بتوانید آن را در هر جایی با خود برده و از آن استفاده کنید.اگر به دنبال کارت صدایی با کیفیت با پری امپی قدرتمند و حرفه ایی هستید و زیاد بودن ورودی و خروجی برایتان مهم نیست ، در خرید این محصول شک نکنید.


کیفیت رکورد صدا

پری امپ کارت صدای آدینت یک پری امپ ترکیبی از Hybrid discrete and OP amp می باشد و طوری طراحی شده است تا جزییات را به نحو احسنت و با شفافیت و دقت بالا رکورد کند. در جایی پر نویز، سیگنال شما تا 30.000 برابر ساکتتر ، بدون نویز و تمیز رکورد خواهد شد.

قیمت کارت صدا آدینت Audient ID4

کارت صدا آدینت Audient ID4

کانورتر های کارت صدای Audient ID4

مبدل ها یا کانورتر های کارت صدای Audient ID4 باعث می شوند تا شما همه جرئیات صدایی را به طور کامل بشنوید.این امر در میکس کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بهتر ، سریعتر کار کنید و تصمیمات خلاقانه بهتری بگیرید و از کار خود لذت کامل را ببرید.


Audient ID4

Every iD interface features the Audient Console Mic Preamp, the same discrete circuit design found in our renowned recording console the ASP8024-HE. Designed to deliver ultra- low noise and low distortion with a touch of classic analogue warmth, iD4’s Audient mic pre will give you the professional sound you deserve.

کارت صدا آدینت Audient ID4

How does it sound?

The Audient mic pre is a high grade hybrid discrete and op amp design that delivers a clean, accurate and detailed translation of your source. With a noise floor 30,000 times quieter than the signal level your recordings will be captured with stunning clarity.

Its all in the details

iD4’s converters make sure you hear every nuance, every detail of your audio, letting you hear your mix more accurately. Work faster, make better creative decisions and experience professional audio performance from your desktop.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Desktop-Portable
نرخ نمونه برداری 24-bit/96kHz
تعداد ورودی آنالوگ 2
نوع ورودی آنالوگ 1 x XLR-1/4" combo (mic), 1 x 1/4" (instrument)
تعداد خروجی آنالوگ 4
نوع خروجی آنالوگ 2 x 1/4" (monitor out), 1 x 1/4" (headphones), 1 x 1/8" (headphones)
تعداد ورودی میکروفون (پری امپ) 1
ورودی و خروجی میدی ندارد

برچسب ها: قیمت-خرید-کارت-صدا-audient-id4