اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Audient
Audient ID14کارت صدا

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )کارت صدا آدینت Audient ID14

همه کارت صدا های کمپانی آدینت به پری امپ های کلاس A میکروفون Audient Console Mic Preamp مجهز شده اند ، همان مدار طراحی شده معروف که برای ASP8024-HE استفاده شده است. پری امپ های آدینت طوری طراحی شده اند تا نویز و دیستورشن بسیار پایینی داشته باشند اما همان حس آنالوگ کلاسیک را به شما انتقال دهند. کارت صدای با کیفیت Audient ID14 با پری امپ قدرتمند خود رکورد بسیار تمیز و حرفه ایی را به شما خواهد داد.کارت صدای Audient ID14 کارت صدایی کوچک ، ساده اما کاربردی است که تمامی نیازهای شما را در زمینه رکورد و تولید موسیقی برآورده خواهد کرد و به شما این امکان را می دهد تا به سادگی آن را به کامپیوتر خود وصل کرده و صدایی با کیفیت 24-bit رکورد کنید. این کارت صدای کمپانی آدینت برای تامین برق مورد نیاز خود از یو اس پی استفاده می کند که همین امر باعث می شود تا بتوانید آن را در هر جایی با خود برده و از آن استفاده کنید.اگر به دنبال کارت صدایی با کیفیت با پری امپی قدرتمند و حرفه ایی هستید و زیاد بودن ورودی و خروجی برایتان مهم نیست ، در خرید این محصول شک نکنید.


کیفیت رکورد صدا

پری امپ کارت صدای آدینت یک پری امپ ترکیبی از Hybrid discrete and OP amp می باشد و طوری طراحی شده است تا جزییات را به نحو احسنت و با شفافیت و دقت بالا رکورد کند. در جایی پر نویز، سیگنال شما تا 30.000 برابر ساکتتر ، بدون نویز و تمیز رکورد خواهد شد.

قیمت کارت صدا آدینت Audient ID14

کارت صدا آدینت Audient ID14

کانورتر های کارت صدای Audient ID14

مبدل ها یا کانورتر های کارت صدای Audient ID14 دارای تکنولوژی Burr-Brown هستند که باعث می شوند تا شما همه جرئیات صدایی را به طور کامل بشنوید و صدایی شفافی داشته باشید. این امر در میکس کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بهتر ، سریعتر کار کنید و تصمیمات خلاقانه بهتری بگیرید و از کار خود لذت کامل را ببرید.


Audient ID14

Every iD interface features the Audient Console Mic Preamp, the same discrete circuit design found in our renowned recording console the ASP8024-HE. Designed to deliver ultra- low noise and low distortion with a touch of classic analogue warmth, iD14’s Audient mic pre will give you the professional sound you deserve.

کارت صدا آدینت Audient ID14

Designed with a rugged all-metal construction, you get 2 classic Audient Class-A microphone preamplifiers, and a descrete and harmonically rich JFET instrument input designed to replicate the input stage of a classic valve amp. All inputs go through top quality Burr Brown converters for a clean and clear signal chain. In terms of outputs you get a dedicated high current headphone amplifier for pristine playback on your cans, and inputs for a pair of monitors. The iD14 gives you console style monitor control of your mixes, with professional features to dim, cut, polarity reverse, mono sum, talkback and cuemix monitor ; all from a compact little box.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع اتصال به کامپیوتر USB 2.0
نوع کارت صدا Desktop
نرخ نمونه برداری 24-bit/96kHz
تعداد ورودی آنالوگ 3
نوع ورودی آنالوگ 2 x XLR/TRS Combo, 1 x 1/4" (DI)
تعداد خروجی آنالوگ 3
نوع خروجی آنالوگ 2 x 1/4" (main out), 1 x 1/4" (headphones)
تعداد ورودی میکروفون (پری امپ) 2
ورودی و خروجی میدی ندارد
وزن دستگاه 1.25kg

برچسب ها: قیمت-خرید-کارت-صدا-audient-id14