اشتراک گذاریاشتراک گذاری
قیمت

9,320,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Laqant

در بازار بسیار بزرگ گیتار های کلاسیک مبتدی و ارزان قیمت که انواع و اقسام برند های معروف و گمنام گیتار حضور دارند به جرات می توان گفت که هیچ کدام از آنها به شهرت و محبوبیت گیتار های کمپانی الحمبرا نبوده اند. گیتار کلاسیک Alhambra Laqant در کنار قیمت بسیار به صرفه که خرید آنرا تقریبا برای همه علاقمندان به گیتار کلاسیک ممکن کرده است در کیفیت قطعات به هیچ وجه کوتاهی نکرده است. بدنه این گیتار کلاسیک از جنس چوب ماهون ساخته شده و در قسمت Top گیتار از چوب سدر استفاده شده است تا ساستین و رنگ صدای خوبی داشته باشد. جنس دسته این گیتار از چوب آفریقایی Mongoy است . صفحه انگشت گذاری (Fingerboard) این ساز نیز از چوب آفریقایی Mongoy می باشد. نوازندگی با این گیتار به حدی آسان و لذت بخش است که صاحبان آن تا مدت ها نیازی به خریدن یک گیتار جدید نیاز نخواهند داشت.


صفحه رویه گیتار از چوب سدر

سدر تعادل ایده آلی بین قدرت و انعطاف پذیری ایجاد می کند ، از این رو محبوبیت بسیار زیادی در ساخت گیتار های کلاسیک و آکوستیک به عنوان صفحه رویه دارد. شخصیت صوتی همه کاره سدر ، آن را برای انواع سبک های موسیقی ایده آل می سازد.

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Laqant

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Laqant

صفحه پشت و کنار از جنس چوب ماهون

از چوب ماهون به دلیل صدای شفاف و میدرنج گرم، چندین دهه است که در ساخت صفحه های پشت و کناره های بدنه گیتارهای آکوستیک و کلاسیک استفاده می شود تا جایی که صدای این چوب از چندین سال قبل تبدیل به استانداردی برای مقایسه تبدیل شده است.


Alhambra Laqant

Perfect selection of materials from which the Alhambra instruments are made, combined with precision, vast knowledge and invaluable commitment. At a very affordable price, you can buy the perfect instrument that will accompany you for many years in the most beautiful musical moments every day.

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra Laqant

Red Cedar TOP

Red Cedar provides an ideal balance between strength and flexibility, hence its overwhelming popularity as the wood of choice for tops of acoustic guitars. Red Cedar’s versatile sonic character makes it ideal for a variety of musical genres and playing styles.

MAHOGANY BACK And SIDES

Bright yet natural with a strong and warm midrange, the beloved mahogany wood has been a standard for back and sides on premium acoustics for many decades.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس صفحه روی بدنه | Top Solid red cedar
جنس صفحه پشت بدنه | Back Mahogany
جنس صفحه کنار بدنه | Side Mahogany
جنس دسته گیتار | Neck Material Mongoy
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Mongoy
نوع خرک (بریج) | bridge Mongoy

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-الحمرا-لاگانت-alhambra-laqant