اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Alhambra
Alhambra 3F G Flamencoگیتار فلامینکو

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )گیتار فلامنکو الحمبرا Alhambra 3F G Flamenco

اگر از عاشقان سبک فلامنکو هستید در خرید گیتار 3F الحمبرا شک نکنید. بدنه این گیتار از جنس چوب Sycamore ساخته شده و در قسمت Top گیتار از چوب German Spruce استفاده شده است تا ساستین و زنگ صدای خوبی داشته باشد. صفحه انگشت گذاری (Fingerboard) این ساز نیز از چوب Indian Rosewood می باشد. نوازندگی با این گیتار به حدی آسان و لذت بخش است که صاحبان آن تا مدت ها نیازی به خریدن یک گیتار جدید نیاز نخواهند داشت. گیتار فلامنکو Alhambra 3F G Flamenco در کنار قیمت بسیار به صرفه که خرید آنرا تقریبا برای همه علاقمندان به گیتار فلامنکو ممکن کرده است در کیفیت قطعات به هیچ وجه کوتاهی نکرده است. در بازار بسیار بزرگ گیتار های فلامنکو مبتدی و ارزان قیمت که انواع و اقسام برند های معروف و گمنام گیتار در آن حضور دارند، به جرات می توان گفت که هیچ کدام از آنها به شهرت و محبوبیت گیتار های کمپانی الحمبرا نیستند.


صفحه رویه گیتار از چوب German Spruce

Spruce صدای بسیار رسا و ایجاد می کند ، از این رو محبوبیت بسیار زیادی در ساخت گیتار های کلاسیک و آکوستیک به عنوان صفحه رویه دارد. شخصیت صوتی همه کاره Spruce ، آن را برای انواع سبک های موسیقی ایده آل می سازد.

قیمت گیتار فلامنکو الحمبرا Alhambra 3F G Flamenco

قیمت گیتار فلامنکو الحمبرا Alhambra 3F G Flamenco

صفحه پشت و کنار از جنس چوب Sycamore

از چوب Sycamore به دلیل صدای شفاف و میدرنج گرم در ساخت صفحه های پشت و کناره های بدنه گیتارهای آکوستیک و کلاسیک استفاده می شود.


Alhambra 3F G Flamenco

The Alhambra 3F Flamenco Guitar from Alhambra Guitars produces a wonderful, singing tone with just a tiny hint of crispness. A slightly brighter overall tone than a classical guitar. And, as the spruce top matures, it sounds better and better. The action is very low and easy to play. Very suitable for moving quickly up and down the neck.

قیمت گیتار فلامنکو الحمبرا Alhambra 3F G Flamenco

The finish and craftsmanship are top-notch. Alhambra guitars are known worldwide for their quality, whatever the price of the instrument, and this one is no exception: excellent value for money. With transparent pickguard. Alhambra guitar bag included.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
جنس صفحه روی بدنه | Top Solid German Spruce
جنس صفحه پشت بدنه | Back Laminated Sycamore
جنس صفحه کنار بدنه | Side Laminated Sycamore
جنس دسته گیتار | Neck Material Mahogany
نوع گوشی ها | Tuners Nickel Plated
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Indian Rosewood
تعداد فرت | Frets Count 19
نوع خرک (بریج) | bridge Rosewood

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-فلامنکو-الحمرا-alhambra-3f-g-flamenco