اشتراک گذاریاشتراک گذاری

ارسال رایگان برای خرید بالای ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


ویدیو های مرتبط

Alhambra 1 C HT Hybrid Terra

گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 1C HT

گیتار کلاسیک Alhambra 1C HT در کنار قیمت بسیار به صرفه که خرید آنرا تقریبا برای همه علاقمندان به گیتار کلاسیک ممکن کرده است در کیفیت قطعات به هیچ وجه کوتاهی نکرده است. در بازار بسیار بزرگ گیتار های کلاسیک مبتدی و ارزان قیمت که انواع و اقسام برند های معروف و گمنام گیتار در آن حضور دارند، به جرات می توان گفت که هیچ کدام از آنها به شهرت و محبوبیت گیتار های کمپانی الحمبرا نیستند. گیتار کلاسیک Alhambra 1C HT در کنار قیمت بسیار به صرفه که خرید آنرا تقریبا برای همه علاقمندان به گیتار کلاسیک ممکن کرده است در کیفیت قطعات به هیچ وجه کوتاهی نکرده است. بدنه این گیتار از جنس چوب ماهون ساخته شده و در قسمت Top گیتار از چوب سدر استفاده شده است تا ساستین و زنگ صدای خوبی داشته باشد. صفحه انگشت گذاری (Fingerboard) این ساز نیز از چوب Indian Rosewood می باشد. نوازندگی با این گیتار به حدی آسان و لذت بخش است که صاحبان آن تا مدت ها نیازی به خریدن یک گیتار جدید نیاز نخواهند داشت.


صفحه رویه گیتار از چوب سدر

سدر تعادل ایده آلی بین قدرت و انعطاف پذیری ایجاد می کند ، از این رو محبوبیت بسیار زیادی در ساخت گیتار های کلاسیک و آکوستیک به عنوان صفحه رویه دارد. شخصیت صوتی همه کاره سدر ، آن را برای انواع سبک های موسیقی ایده آل می سازد.

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 1C HT

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 1C HT

صفحه پشت و کنار از جنس چوب ماهون

از چوب ماهون به دلیل صدای شفاف و میدرنج گرم، چندین دهه است که در ساخت صفحه های پشت و کناره های بدنه گیتارهای آکوستیک و کلاسیک استفاده می شود تا جایی که صدای این چوب از چندین سال قبل تبدیل به استانداردی برای مقایسه تبدیل شده است.


Alhambra 1C HT

Perfect selection of materials from which the Alhambra instruments are made, combined with precision, vast knowledge and invaluable commitment. At a very affordable price, you can buy the perfect instrument that will accompany you for many years in the most beautiful musical moments every day.

قیمت گیتار کلاسیک الحمبرا Alhambra 1C HT

Red Cedar TOP

Red Cedar provides an ideal balance between strength and flexibility, hence its overwhelming popularity as the wood of choice for tops of acoustic guitars. Red Cedar’s versatile sonic character makes it ideal for a variety of musical genres and playing styles.

MAHOGANY BACK And SIDES

Bright yet natural with a strong and warm midrange, the beloved mahogany wood has been a standard for back and sides on premium acoustics for many decades.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوشتن سوال
لطفا برای ثبت پرسش وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
جنس صفحه روی بدنه | Top Solid Red Cedar
جنس صفحه پشت بدنه | Back Mahogany
جنس صفحه کنار بدنه | Side Mahogany
جنس دسته گیتار | Neck Material Mahogany. Ergoneck
نوع گوشی ها | Tuners Nickel Plated
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Indian Rosewood
نوع خرک (بریج) | bridge Rosewood

برچسب ها: قیمت-خرید-گیتار-الحمبرا-alhambra-1c-ht