Deconik

پنل آکوستیک Deconik Flexi Screen Alpha

ایزولاتور میکروفون دکونیک دارای قابلیت دوگانه است، سطح درونی پنل، جذب فرکانس و بیس های صدای خواننده و سطح خارجی پنل جذب بازتاب های پراکنده شده در محیط اتاق را انجام می دهد.

قیمت

190,000 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

اشتراک گذاریاشتراک گذاری

ایزولاتور میکروفون دکونیک Deconik Flexi Screen Alpha

دکونیک پنلی با تراکم بالا، قابل حمل و با قبلیت جمع آوری آسان را با نام flexi screen Alpha تولید کرده است که از مشخصه های این پنل می توان به انسجام بالای فوم پلی یورتان که به حداکثر بهره وری جذب، کمک می کند نام برد. این پنل با احاطه میکروفون صدایی شفاف در فرکانس های پایین و میانی را به عمل می آورد. این پنل دارای قابلیت دوگانه است، سطح درونی پنل، جذب فرکانس و بیس های صدای خواننده و در عین حال سطح خارجی پنل جذب بازتاب های پراکنده شده در محیط اتاق را انجام می دهد.

ساختار فوم ایزولاتور میکروفون دکونیک دارای چگالی و ضخامت مطلوبی است. با طراحی حفره ها ، مکانیزم تقویت اثر جذب و کنترل بازتاب ها را فراهم کرده است. این پنل برای طیف وسیعی از میکروفون ها مناسب می باشد .این پنل را می توان در کمتر از 30 ثانیه مونتاژ کرد و از آن استفاده نمود.ایزولاتور میکروفون Deconik Flexi Screen Alpha برای کلیه مکان های ضبط ، استودیو ها، مدارس، سالن های کنفرانس و غیره قابل استفاده است. فرق این مدل با محصول Flexi screen lite در ابعاد آن می باشد که در مکان های کوچک که نیاز مداوم به ایزولاتور بوده و دیگر نیازی به جا بجایی در محیط نمی باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب

این پنل را می توان به راحتی و در کمترین زمان با بست های درون پک پنل، اطراف میکروفون به صورت عمودی مونتاژ کرد.

جنس ایزولاتور میکروفون

فوم پلی یورتان با چگالی و ضخامت مناسب جذب و عدم فیدبک

طراحی

طراحی منحنی شکل و زیبا با تعبیه شیارهای موثر در عملکرد پنل

قیمت خرید ایزولاتور میکروفون Deconik Flexi Screen Alpha

Deconik Flexi Screen Alpha

Sound-absorbing acoustic microphone screen is intended for recording vocals or voice-over. allows you to record more professional than recording in an acoustically unprocessed room. This microphone screen acts as a sonic absorber, giving the voice a less blurry, clearer sound. The acoustic screen  can be adjusted by pushing it away and bringing it closer to the microphone, thus finding the ideal location at which the voice will sound exactly as you need it.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
رنگ | Color مشکی
وزن | Weight 600 gr
عرض | Width 25 cm
طول | Length 25 cm
Unit 1
عملکرد Absorption
جنس | Material فوم پلی یورتان با چگالی و ضخامت مناسب جذب و عدم فیدبک
محل نصب | Installation این پنل را خیلی راحت در کمترین زمان با بست های درون پک پنل اطراف میکروفون به صورت عمودی مونتاژ می شود
طراحی طراحی منحنی شکل و زیبا با تعبیه شیارهای موثر در عملکرد پنل