اشتراک گذاریاشتراک گذاری
ZOOM
Zoom F1-SPرکوردر
قیمت

8,500,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )رکوردر زوم Zoom F1-SP

رکوردر / میکروفون شاتگان Zoom F1-SP بهترین گزینه برای ضبط صدا و فیلم سازی به صورت میدانی می باشد. پکیج F1-SP، شامل یک میکروفون شاتگان SGH-6 با بدنه آلومینیومی بوده که صدا را با دقت بالا دریافت و با کیفیت 24-bit/96kHz ضبط می نماید. Zoom F1-SP، برای ضبط میدانی صدا در لوکیشن، مراسم عروسی و ویدئوگرافی مناسب می باشد. کافیست F1 و میکروفون شاتگان را به shock mount و سپس به دوربین خود الصاق کنید، و با اتصال دستگاه به دوربین از طریق کابل استریو 3.5 متری، آماده رکورد شوید. در صورت فیلمبرداری با دوربین، می توانید صدا را روی یک کارت حافظه microSD ذخیره کرده و سپس در مراحل پس تولید آن را ویرایش نمایید.


صفحه نمایش تک رنگ جهت رصد کردن پارامترهای مختلف

به کمک صفحه نمایش واضح و تک رنگ این محصول، در تاریک ترین لوکیشن ها و زیر تابش مستقیم نور خورشید هم می توانید به راحتی میزان پارامترهای مختلف، مقدار شارژ دستگاه و غیره را ملاحظه و مدیریت نمایید.

رکوردر زوم Zoom F1-SP

رکوردر زوم Zoom F1-SP

محصولی همه فن حریف با کارکرد آسان

کار با این محصول بسیار ساده می باشد، به گونه ای که تنها با فشار دادن چند دکمه، می توانید پارامترهای مورد نظر خود را تنظیم و ظرف چند ثانیه آماده رکورد شوید. لرزه گیر (shock mount) این محصول به گونه ای طراحی شده که از ضبط صداهای ناخواسته به هنگام فیلمبرداری در حال حرکت جلوگیری کند. با F1-SP می توانید صدا را در فرمت های MP3 و WAV رکورد کنید.


Zoom F1-SP

The Zoom F1 Field Recorder + Shotgun Mic is the ultimate solution for run-and-gun filmmakers who need to capture professional quality audio for video.

رکوردر زوم Zoom F1-SP

The F1-SP comes with the SGH-6 Shotgun Mic known for capturing pro-quality, hyper directional sound, and it’s aluminum body makes it extremely lightweight. Combined with the F1, you can record high-resolution audio up to 24 bit/96 kHz, providing high-impact audio for any video production.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
تعداد لاین ضبط همزمان 2
تعداد لاین پخش همزمان 2
حافظه microSD, microSDHC
خروجی هدفون 1 x 1/8"
مصرف باطری 6.5 hours (Alkaline), 11 hours (Lithium)
منبع تغذیه 2 x AAA batteries
میکروفون داخلی Supercardioid Shotgun Mic (SGH-6)
نرخ نمونه برداری 24-bit/192kHz
ورودی آنالوگ 1 x 1/8" (mic/line)

برچسب ها: قیمت-خرید-رکوردر-زوم-zoom-recorder-f1-sp