اشتراک گذاریاشتراک گذاری
ZOOM
Zoom F2 Field Recorderرکوردر
قیمت

6,200,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )رکوردر صدا زوم Zoom F2 Field Recorder

با رکوردر پرتابل Zoom F2 Field Recorder تنها کافیست دکمه رکورد را فشار دهید و به همین راحتی برای پادکست، ولاگ یا مصاحبه خود صدایی شفاف و بدون دیستورشن داشته باشید. به لطف تکنولوژی 32-bit float این محصول، آرام ترین و بلندترین صداها را بدون دیستورشن و نویز طبیعی ضبط خواهید کرد. با این رکوردر حتی دیگر نگران این نخواهید بود که رکوردتان به صورت اتفاقی قطع شود، چرا که با قرار دادن سوییچ سه کاره این میکروفون بر روی حالت Hold، هر دکمه دیگری را هم که فشار دهید، پروسه رکورد شما قطع نخواهد شد. مدل F2 منحصرا به صورت جیبی یا اتصال به کمربند طراحی شده است. میکروفون یقه ای این محصول با طراحی مینیمال خود، به گونه ای تعبیه شده است به هنگام استفاده برای مصاحبه تصویری در تصویر مشخص نمی باشد. این محصول دارای یک خروجی هدفون نیز می باشد، بنابراین می توانید بلافاصله بعد از رکورد، به آن گوش کرده و در صورت نیاز دوباره رکورد بگیرید. از جلسات رکورد طولانی برای پادکست و ولاگ گرفته تا انجام مصاحبه های حرفه ای، با رکوردر پرتابل Zoom F2 Field Recorder در هرکجا، می توانید بهترین صدای ممکن را رکورد کنید. علاوه بر این، کارکرد ساده این محصول باعث می شود که در ریتم کاری شما اختلالی ایجاد نشود. از طریق یک کابل USB می توانید فایل های خود را به کامپیوتر انتقال دهید و با استفاده از نرم افزار Steinberg WaveLab Cast که به همراه این محصول عرضه می گردد، رکوردهای خود را ویرایش کنید. برای ضبط با رکوردر F2، می توانید از بین دو کیفیت 32-bit/44.1 kHz و 32-bit/48 kHz یکی را انتخاب کنید. هردو کیفیت به صورت کمپرس نشده و با فرمت BWF (Broadcast Wave File) می باشند. و صدای کمپرس نشده بدین معناست که کیفیت صدا آسیبی نخواهد دید. با استفاده از فیلتر low-cut (80 Hz) می توانید صداهای بم محیط مانند لرزش زمین و غیره را در رکورد کاهش دهید.


الگوی قطبی omnidirectional (پوشش دهی 360 درجه)

این محصول برای انجام مصاحبه گزینه ای بسیار مناسب است. Zoom F2 Field Recorder با الگوی قطبی omnidirectional، با پوشش دهی 360 درجه، صدا را به صورت یکپارچه ضبط می کند.

خرید رکوردر صدا زوم Zoom F2 Field Recorder

خرید رکوردر صدا زوم Zoom F2 Field Recorder

صدای شفاف و بدون دیستورشن بدون نیاز به تنظیم gain از طرف کاربر

رکوردر F2 مجهز به تکنولوژی 32-bit float بوده که باعث می شود صداهای بسیار بلند به مبدل های آنالوگ به دیجیتال (A/D) فشار وارد نکنند که نهایتا به خلق صدایی شفاف و بدون نویز منجر می شود.


Zoom F2 Field Recorder

For podcasters, videographers, bloggers, journalists and more, the F2 is the perfect audio solution for creators on the move.

 رکوردر صدا زوم Zoom F2 Field Recorder

The F2 features 32-bit float recording technology, allowing you to record the loudest audio signals without worrying about clipping. It will also record the quietest signals in beautiful detail. And the best part is you don’t have to worry about setting the gain. Just plug in the lav and hit record.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب

برچسب ها: قیمت-خرید-رکوردر-صدا-زوم-zoom-f2-field-recorder