ارسال کالا به شهرستان از تاریخ 23 اسفند لغایت 5 فروردین شامل هزینه اضافه و مشروط به هماهنگی قبلی خواهد بود
اشتراک گذاریاشتراک گذاری
قیمت

6,000,000 تومان

6,660,000 تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

ویدیو های مرتبط


افکت گیتار باس زوم Zoom B1X FOUR

Zoom B1X FOUR مناسب کسانی است که با بوجه کم و محدود ، دنبال مولتی افکتی با کیفیت برای گیتار باس خود می گردند. در مولتی افکت گیتار باس Zoom B1X FOUR ، آسان بودن کار با افکت ها و آمپلی فایرها و ساختن صدا با آنها و کیفیت صدای این مولتی افکت جمع و جور شما را شگفت زده خواهد کرد.کمپانی Zoom در رابطه با محصولات جدید خودش مدعی است : "تنها خلاقیت شماست که شما را محدود می کند!" این یک پیام برای نوازندگان و تمام کمپانی هایی است که در صنعت تولید مولتی افکت فعالیت می کنند.با این مولتی افکت می توانید خلاقیت خود را به نمایش بگذارید.مولتی افکت ZOOM B1X FOUR دستگاه جدیدی از کمپانی zoom است که دارای 70 مدل افکت و آمپلی فایر متنوع می باشد. لوپر این دستگاه می تواند هرچه که شما می نوازید رابه مدت 30 ثانیه با لایه های مختلف (بیس ،کورد....) رکورد کند. این قابلیت می تواند به همراه درام ماشین این دستگاه که دارای 68 ریتم است ، حس تمرین و یا اجرای زنده با یک گروه را به شما بدهد تا لذت بیشتری از نوازندگی خود ببرید. مولتی افکت Zoom B1X FOUR دارای 60 مدل افکت متنوع از جمله octaver, bass synth وfuzz است که به شما کمک می کند تا هر صدایی را که می خواهید به راحتی و سادگی هر چه تمام تر پیدا کنید و یا آن را بسازید. با مولتی افکت Zoom B1X FOUR و 9 آمپلی فایر و کابینت های موجود در این مولتی افکت (Fender, Ampeg, Aguilar و ...) می توانید صدای مورد علاقه خود را برای گیتار باس خود بسازید و در اجرا های زنده از آنها استفاده کنید.اکسپرشن پدال موجود در این مولتی افکت ، این امکان را برای شما فراهم می ساز تا بتوانید به وسیله این پدال، افکت های خود از قبیل (ولیوم ، دیلی ، افکت واه و...) را تحت کنترل خود در آورید. تامین برق مولتی افکت Zoom B1X FOUR توسط یک آداپتور Zoom AD-16 AC، چهار عدد باتری یا از طریق اتصال USB امکان پذیر می باشد که محبوبیت این دستگاه را بیشتر می کند امکان پذیر است.


نرم افزار کارآمد Guitar Lab

این مولتی افکت از طریق اتصال به کامپیوتر و با استفاده از نرم افزار Guitar Lab محیطی برای صدا سازی آسان تر برای شما فراهم می کند. این نرم افزار امکان افزودن صداهای ساخته شده توسط نوازندگان مطرح دنیا و هزاران صدای ساخته شده آماده را برای شما فراهم می سازد پس با کمی خلاقیت می توانید صدایی را بسازید که دقیقا مد نظر شماست.

افکت گیتار باس زوم Zoom B1X FOUR

افکت گیتار باس زوم Zoom B1X FOUR

اجرای زنده با مولتی افکت B1X Four

مولتی افکت Zoom B1X FOUR طوری طراحی شده است تا شما را در اجراهای زنده نیز همراهی کند.حالت Preselect این امکان را می دهد بدون اینکه صدای در حال استفاده تغییر کند برای انتخاب صدای بعدی آماده باشید تا از یک patch به patch دیگری حرکت کنید. اما حالت دیگر این مولتی افکت جذاب ، حالت Stomp آن است.حالت Stomp به شما این امکان را می دهد که در صورت نیاز افکت های استفاده شده در صدای مورد نظر خود را خاموش و یا روشن کنید.


Zoom B1X FOUR

The Zoom B1 FOUR and B1X FOUR take your low-end to new heights with over 70 effects and amp models, looper and a built-in rhythm section. Plus, access ZOOM Guitar Lab’s additional library of downloadable effects.

افکت گیتار باس زوم Zoom B1X FOUR

BEYOND THE BASS-ICS

Craft your signature sound with more than 60 traditional andboutique effects, such as octaver, bass synth and fuzz.

CLASSIC AMPS

Recreate your on-stage sound with 9 classic amps and cabinets like Fender, Ampeg, Aguilar and more*.

YOU’LL LOVE OUR FREE GUITAR LAB SOFTWARE

ZOOM Guitar Lab offers an endless world of patches, effects and more. And with its ability to manage and backup all of your patches, you can experiment with endless combinations.

YOUR NEW RHYTHM SECTION

Play your bass to 68 different drum patterns! The B1 FOUR series offers a built-in drum machine with a variety of rhythm patterns in 4/4, 3/4 and more.

X IS FOR XPRESSION

For added control, the B1X FOUR features an expression pedal that can adjust effects, such as volume, wah, delay and pitch.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
تعداد افکت over 70 effects and amp models
تعداد صداهای قابل ذخیره 50
حداکثر تعداد افکت های قابل استفاده در یک صدا 5
sample rate 44.1 kHz
سرعت تبدیل صدای انالوگ به دیجیتال 24-bit, 128× oversampling
سرعت تبدیل صدای دیجیتال به آنالوگ 24-bit, 128× oversampling
نوع ورودی Standard mono phone jack Rated input level: -20 dBu Input impedance (line): 470 kΩ
نوع خروجی Standard stereo phone jack (combined line/headphone) Maximum output level: Line +2 dBu (10 kΩ or more output impedance) Headphones 17 mW + 17 mW (32Ω load)
درگاه USB USB MIDI, USB Micro-B Power can also be supplied through the USB port. When using a cable designed only for power, other USB functions cannot be used.
ورودی MP3 دارد
مشخصات آداپتور AC adapter: 9V DC 500mA center negative (ZOOM AD-16)
تعداد و نوع باتری 4 AA batteries (about 18 hours continuous operation time when using alkaline batteries with the LCD backlight off)
قابلیت لوپ Up to 30 seconds