اشتراک گذاریاشتراک گذاری

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )پری امپ هدفون مکی Mackie Mackie HM 400

اگربه دنبال راهی آسان برای افزایش ظرفیت هدفون ها در استودیوی خود هستید ، Mackie HM-400 می تواند کمک قابل توجه ای به شما برای مانیتورینگ بیشتر از طریق هدفون ها بکند. این آمپلی فایر هدفون 4 کاناله دارای سه خروجی در هر کانال می باشد که مجموعا 12 خروجی هدفون را در اختیار شما قرار می دهد. هر کانال حاوی یک ورودی aux به همراه یک ناب کنترل تعادل برای میکس کردن سیگنال های اصلی و کمکی شما است. چهار ورودی مستقل که می تواند تا هشت خروجی استریو جداگانه را تأمین کند. مدار آنالوگ پریمیوم فوق العاده باکیفیت ،هد روم زیاد و بدون نویز را ارائه می دهد .بدنه ی فلزی مستحکم به همراه قطعات با کیفیت و دقت ساخت بالا ، محصول با دوامی را بوجود آورده است که ارزش خرید آن را بیشتر می کند. HM-400 تقویت کننده هدفون با کارایی بالا را ارائه می دهد که مطمئناً به یک دارایی ارزشمند در استودیوی شما تبدیل می شود.


مدارهای آنالوگ ممتاز برای ارائه صدای درجه یک

مهم نیست چه چیزی رکورد می کنید پری امپ هدفون HM-400 کمپانی مکی صدایی با کیفیت استودیویی به شما ارائه می کند.به لطف مدار پیشرفته و خوب کمپانی مکی ، صدای دریافتی شما بسیار شفاف و بدون نویز خواهد بود.ما در سازفروش از کیفیت این محصول با قیمت مناسبی که دارد شگفت زده شدیم. HM-400 قطعا ارزش خرید بالایی نسبت به قیمت خود دارد.  اگر بدنبال پری آمپ هدفون با قیمتی مناسب می گردید در خرید HM-400 شک نکنید.

پری امپ هدفون مکی Mackie HM 400

پری امپ هدفون مکی Mackie HM 400

طراحی Built-Like-A-Tank مکی برای دوام بالا

با طراحی Built-Like-A-Tank مکی ، پری امپ هدفون HM-400 گزینه مناسبی برای استفاده روزمره در استودیو و سفر می باشد. HM-400 دارای بدنه ایی فولادی است که دوام آن را بسیار بالا می برد. پری آمپ هدفون HM-400 برای تقویت و کنترل صدا به پتانسیومتر مجهز شده است. این وسیله شاید در استودیوی شما آخرین چیزی باشد که خراب خواهد شد.


Mackie HM 400

Whether you need to expand your home studio headphone monitoring capability or add robust cue mix distribution, the affordable HM Series offers the sound quality, reliability, and flexibility you need to expand your setup.The ultra-compact HM-4 offers a simple yet effective way to split a single stereo signal out into four pairs of headphones. Perfect for quickly splitting a phones mix in the studio or even crowding around a tablet to watch a movie at home.The two 19" rackmount models, the HM-400 and HM-800, deliver flexible, robust headphone distribution for studios, practice spaces and more.

پری امپ هدفون مکی Mackie HM 400

EXCELLENT SOUND QUALITY

Premium analog circuitry and design delivers an ultra-low noise floor and high headroom.

BUILT-LIKE-A-TANK

With a heavy-gauge steel chassis, long wear potentiometers and switches, the HM Series is built to last.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب