ارسال کالا به شهرستان از تاریخ 23 اسفند لغایت 5 فروردین شامل هزینه اضافه و مشروط به هماهنگی قبلی خواهد بود
اشتراک گذاریاشتراک گذاری
RODE
Rode PodMicمیکروفون

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )میکروفون پادکست داینامیک رود Rode PodMic

گرچه بدنه میکروفون NT1 جدید شباهت زیادی به میکروفون NT1-A دارد اما باید بگوییم که NT1 یک طراحی جدید است و وجه مشترکش با میکروفون NT1-A ، قسمت مشبک میکروفون می باشد.میکروفون Rode NT1 طوری طراحی شده است تا جزییات فرکانس های میدرنج را به خوبی بگیرد. میکروفون NT1 در عین حال دارای صدایی گرم و شفاف از فرکانس های بالا و پایین است. کپسول 1 اینچی HF6 این میکروفون یک طراحی جدید و خارق العاده می باشد. کمپانی رود با طراحی و استفاده از این کپسول ، دارای یک امضای صوتی است که یادآور میکروفن های معروف قدیمی است اما با این تفاوت که این بار میکروفون NT1 دارای نویزبسیار کمی است.بدنه محکم میکروفون NT1 کمپانی رود از آلومینیوم 6061 که با نیکل اندود شده است، ساخته می شود تا در برابر خوردگی مقاوم باشد و در آخر نیز با یک لایه سرامیکی که جز مواد نظامی است پوشانده می شود تا در برابر خراش و لکه نیز مقاومت خوبی داشته باشد.Rode NT1 KIT دارای شاک مونت با کیفیت SM6 است که از رسیدن لرزش های اضافی به میکروفون جلو گیری می کند. این شاک مونت با وزن سبک خود ، بسیار مقاوم است و عمر بالایی دارد. با خرید میکروفون NT1 همچنین یک پاپ فیلتر ضد زنگ در اختیار شما قرار می گیرد. با میکروفون Rode NT1 KIT شما می توانید علاوه بر رکورد وکال ، ساز های گوناگون را نیز با کیفیتی بی نظیر رکورد کنید. می توانید صدای گیتار آکوستیک ، درامز، سازهای بادی ، زهی ، کابینت گیتار و خیلی سازهای دیگر را با این میکروفون در استودیو خود با کیفیتی خوب رکورد کنید.


کپسول 1 اینچی HF6

پیدا کردن میکروفون مناسب برای صدای خود مهمترین قدم برای رکوردی آسان و با کیفیت است. میکروفون Rode NT1 KIT دارای یک کپسول کاندنسر 1 اینچی باکیفیت است که باعث می شود صدا های گوناگون را به راحتی تمیز رکورد کنید.کمپانی رود با طراحی و استفاده از این کپسول دارای یک امضای صوتی است که یادآور میکروفن های معروف قدیمی است اما با این تفاوت که این بار میکروفون NT1 دارای نویزبسیار کمی است. نویز تولید شده توسط این میکروفون 4.5dbA است که باعث شده تا Rode NT1 به یکی از کم نویز ترین میکروفون های کاندنسر موجود در بازار تبدیل شود.

میکروفون پادکست داینامیک رود Rode PodMic

میکروفون پادکست داینامیک رود Rode PodMic

الگوی قطبی کاردیود

الگوی قطبی کاردیود صدا را از جلوی میکروفون می گیرد.این الگو برای رکورد از یک ساز و یا برای خوانندگی شما بسیار مناسب است.برای استودیو های خانگی، الگوی قطبی کاردیود به خاطر نگرفتن صدا از پشت آن (به خاطر بودن سر و صدا در خانه) بسیار مناسب است.


Rode PodMic

The PodMic is a broadcast-quality dynamic microphone optimised for incredible performance in podcasting, livestreaming, and other speech or vocal applications. Offering a rich, full-bodied sound, with an internal pop filter for minimising plosives, internal shockmount for reducing vibrations, and a swing mount for easy positioning, the PodMic will take your content to the next level.

میکروفون پادکست داینامیک رود Rode PodMic

The PodMic is a broadcast-grade end-address microphone optimised for streaming, podcasting and other speech applications, such as voice-over recording and gaming. It features an in-built pop filter, making it easy to achieve that classic 'radio' sound heard on the world's best podcasts, and an integrated swing mount, allowing you to position your microphone exactly where you need it to be. Find your voice with the PodMic.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع خروجی XLR
الگوی قطبی Cardioid
پاسخ فرکانسی 20Hz ~ 20kHz
امپدانس خروجی 320Ωc
وزن محصول 937gr
حساسیت | Sensitivity -57.0dB re 1 Volt/Pascal (1.60mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz

برچسب ها: قیمت-خرید-میکروفون-پادکست-داینامیک-رود-rode-podmic