اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Novation
Novation Launchkey Mini MKIIIمیدی کنترلر

ارسال رایگان برای خرید بالای ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )میدی کنترلر نویشن Novation Launchkey Mini MKIII

میدی کنترلر Novation Launchkey Mini MKIII هرآنچه که برای ساخت موسیقی به آن احتیاج خواهید داشت را در اختیار شما قرار می دهد. این محصول با ابعاد جمع و جور خود به راحتی قابل حمل است. با این محصول، هرکجا که باشید. این محصول با قابلیت اتصال و اجرا (plug and play) و برای کار با Ableton Live طراحی شده است. ابعاد این محصول نیز عملا فرق چندانی با سایز یک لپ تاپ استاندارد نداشته و به آسانی در کوله پشتی شما جا می شود. از طریق پدهای حساس به شتاب انگشتان (velocity-sensitive) می توانید به راحتی الگوهای ریتمیک مختلف درامز را نواخته و رکورد کنید. این محصول در درجه اول جهت کار با نرم افزار Ableton Live طراحی شده، اما با طیف وسیعی از نرم افزارهای دیگر نیز سازگار است. از طریق پورت MIDI 1.8 اینچی TRS تایپ A می توانید سایر وسایل الکترونیکی خود را نیز به این محصول متصل کنید و همه چیز را از طریق خود Launchkey کنترل نمایید. مدل های قدیمی تر Launchkey فاقد این ویژگی بودند.


حالت های Fixed Chord و Arpeggiator

کنترلر را برای موزیسین هایی که دائما دراز شاخصه های Launchkey Mini MKIII می توان به حالت های Fixed Chord و Arpeggiator اشاره نمود. کلید Arp دارای mode ها، گستره چهار اکتاوی، الگوهای ریتمیک، ضرب آهنگ های مختلف می باشد. همچنین می توانید آکوردهای مختلف را برای این محصول تعریف کرده و سپس از طریق Fixed Chord آنها را فعال نمایید.

میدی کنترلر نویشن Novation Launchkey Mini MKIII

میدی کنترلر نویشن Novation Launchkey Mini MKIII

Custom Modes

حالت های Custom، تعامل بین میدی کنترلر و نرم افزار شما را تسهیل می نمایند. باNovation Components که از طریق مرورگر کنترل می شود می توانید عملکرد Launchkey از تعویض رنگ پدها گرفته تا ریزترین جزئیات را مدیریت و کنترل کنید. میدی کنترلر Novation Launchkey Mini MKIII در درجه اول جهت کار با نرم افزار Ableton Live طراحی شده، اما با طیف وسیعی از نرم افزارهای دیگر از جمله Logic، Reason، Studio One، Cubase و Pro Tools نیز سازگار است.


Novation Launchkey Mini MKIII

Launchkey Mini is our most compact and portable 25-mini-key MIDI keyboard controller. It gives you everything you need to start creating in Ableton Live – and it’ll fit in your bag. Make tracks anywhere with Launchkey Mini’s intuitive Ableton control, creative arpeggiator, Fixed Chord mode, MIDI out, and tons of sounds in the box.

میدی کنترلر نویشن Novation Launchkey Mini MKIII

Get new melodies, rhythms and sounds flying from your fingertips with Launchkey Mini’s easy yet powerful arpeggiator. Fixed Chord mode takes your ideas further, adding a customisable fixed chord shape that follows you up the keyboard. Add dynamic, expressive rhythms with 16 super-sensitive pads for drumming and clip launch.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
نوع | Type Keyboard Controller
تعداد کلاویه | Number of Keys 25
نوع کلاویه | Type of Keys Mini-key, Synth action
افتر تاچ | Aftertouch ندارد
سایر کنترل ها | Other Controllers Pitchbend Touch Strip, Modulation Touch Strip
Encoders/Pots 8 x Rotary Knobs
ورودی پدال | Pedal Inputs 1 x 1/4" (sustain)
پورت میدی | MIDI I/O 1 x 1/8" (out) / USB
منبع تغذیه | Power Source USB bus powered
انتقال دهنده اکتاو دارد
دیگر کنترلر ها Pitchbend Touch Strip,Modulation Touch Strip,Transpose,Fixed Chord,Arpeggiator
پورت USB 1 x Type B
تعداد پد 16 x Velocity-sensitive RGB Pads
وزن | Weight 689 gr