اشتراک گذاریاشتراک گذاری
Kurzweil

به علت وزن یا حجم بالا ارسال این کالا رایگان نمی باشد
مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0000-0000000


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )


پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH

پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH محصولی خوش ساخت و زیبا از کمپانی Kurzweil می باشد. پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH با ظاهری کلاسیک از تجهیزات مدرن و با کیفیتی در داخل خود بهره می برد. پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH دارای تعداد 88 کلاویه سنگین چکشی می باشد که دقیقا حس نوازندگی با یک پیانوی کلاسیک آکوستیک واقعی را در نوازنده ایجاد می کند. پلی فونی پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH تعداد 88 نت می باشد و همچنین تعداد صدا های داخل آن 88 عدد است. پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH دارای یک سکوئنسر تک تِرک با ظرفیت 20.000 نت می باشد. در بدنه پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH تعداد سه پدال sustain, sostenuto, soft  تعبیه شده است. پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH دارای ورودی های Stereo left/right RCA line ins  for connecting external sound sources Mic In و خروجی های Stereo left/right RCA line outs می باشد. پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH دارای 50 آهنگ دمو از برترین آثار موسیقی جهان می باشد، همچنین کنترلر های ترانسپوز و اکتاو نصب شده بر روی پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH، نوازنده را برای اجرای بهتر یاری می دهند.پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH از طریق پورت USB به سیستم کامپیوتر نیز متصل می شود. پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH از دو اسپیکر دوال 15 وات برای پخش صدای خود بهره می برد. پیانو دیجیتال Kurzweil M110 WH با قیمتی بسیار مناسب توسط Kurzweil به بازار عرضه شده است.

تاریخچه کارخانه Kurzweil

کمپانی Kurzweil یک شرکت تولید کننده ساز و لوازم  الکترونیکی موسیقی ، واقع در ایالات متحده امریکا است. این شرکت در سال 1987 توسط Raymond Kurzweil (مبتکر)، Stevie Wonder (موزیسین) و Bruce Cichowlas (توسعه دهنده نرم افزار) تاسیس شد. Raymond Kurzweil در آن زمان توسعه دهنده ماشین های خواندن متن برای افراد نابینا بود و همواره به دنبال راهی برای ارتقا کیفیت این ماشین ها و همچنین ورود آنها به عرصه موسیقی می گشت. از سال 1970 تا 1976 کورتزوایل مشغول ارتقا بخشیدن به ساختار و کیفیت این سبک دستگاه ها بود. در سال 1976 استیوی واندر که موزیسنی مشهور بود، از طریق  تبلیغی که در برنامه The Today Show درباره این دستگاهها پخش شد با کورتزوایل آشنا شد و به یکی از اولین استفاده کنندگان دستگاه های وی تبدیل گردید. استیوی واندر که نابینا بود و نیاز موزیسین های نابینا را بهتر از هر کسی درک می کرد،  علاوه بر استفاده از تولیدات کورتز وایل در سمت مشاور و متخصص موسیقی به ریموند کورتزوایل پیوست تا وی و دوستانش را در پروسه تولیدات بعدی Kurzweil یاری دهد.

در سال 1982، Stevie Wonder از Raymond Kurzweil دعوت کرد که به استودیو موسیقی وی در لس آنجلس برود. در طی این دیدار واندر به کورتزوایل گفت که همیشه دوست داشته صدا های سازهای آکوستیک را به همان کیفیت در ساز های الکترونیک ذخیره کند و آنها را کنترل کرده و با آنها بنوازد. با این ایده و همچنین سابقه ساخت تجهیزاتی که در بالا ذکر شد Raymond Kurzweil کمپانی Kurzweil Music Systems را به همراه استیوی واندر تاسیس کرد. اولین تولید kurzweil یک مدل پیش تولید سینتی سایزر به نام K250 بود که برای استیوی واندر در سال 1983 ساخته شد.

k250 امکاناتی پیش رفته و منحصر داشت. این سینتی سایزر مجهز به دکمه های دارای حروف بریل (حروف مخصوص نابینایان) و کنترل های بسیار کاربردی برای تنظیم صدا های آکوستیک و سینتی سایزری، یک سمپلر برای ضبط کردن صدا ها بر روی حافظه RAM و همینطور سکوئنسر ها و امکاناتی دیگر برای آهنگسازی و تنظیم بود. k250 یکی از بهترین سینتی سایزر های ساخته شده تا آن دوران بود که صدای پیانو را با کیفیتی بی نظیر شبیه سازی می کرد.


نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
تعداد کلاویه 88
نوع کلاویه سنگین چکشی
پلی فونی 88
تعداد صدا 88
سکوئنسر 1-track, 20,000 note capacity
تعداد پدال (3) built-in switch-type: sustain, sostenuto, soft
تعداد اسپیکر 2
توان اسپیکر Dual 15 وات
نوع ورودی Stereo left/right RCA line ins (for connecting external sound sources)Mic In
نوع خروجی Stereo left/right RCA line outs (for connecting to external amplification)
آهنگ دمو 50 built-in world famous piano songs
انتقال دهنده اکتاو Full transposition to any key, +/- one octave
طول 1366mm
عرض 433mm
وزن دستگاه 40kg
ارتفاع 840mm
کشور سازنده کره جنوبی