اشتراک گذاریاشتراک گذاری
قیمت

12,660,000 تومان

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما در تماس باشید

0912-5858975


sazforooshsupport@

( ۲۴ ساعته )

ویدیو های مرتبط


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez GRG121DX WNF

گیتار الکتریک GRG121 DX WNF از سری گیتار های RG کمپانی آیبانز می باشد که در سال 2012 معرفی شد و در خط تولید GIO به تولید رسید. این گیتار آموزشی در خط تولید GIO آیبانز برای کسانی که می خواهند گیتار الکتریک را یاد بگیرند ، تولید می شود تا در کنار قیمت مناسب خود از کیفیت مناسبی نیز برخوردار باشد. این ساز در دو کشور چین و اندونزی ساخته می شود. گیتار الکتریک GRG121 DX WNF کمپانی آیبانز با دسته ایی از جنس چوب افرا ، بدنه ایی از جنس Mahogany و فینگربوردی از جنس چوب Rosewood که دارای 24 فرت جامبو است ساخته می شود. در این گیتار از پیکاپ های قدرتمند IBZ-6 استفاده شده است . نحوه قرار گرفتن پیکاپ های این ساز به صورت HH است تا شما برای صداهای حجیم ، پیکاپ هامباکر در اختیار داشته باشید . این امر باعث می شود تا در صدایهای حجیم و با گین بالا به مشکل بر نخورید و از نوازندگی خود لذت کافی را برید. Ibanez GRG121 DX WNF برای کسانی که قصد شروع به نواختن گیتار الکتریک دارند، با توجه به کیفیت بالا و قیمت متناسبی که دارد می تواند انتخابی معقول و جذابی باشد.


دسته ایی از جنس Maple

چوب افرا از استحکام قابل ملاحظه ایی برخورد دار است و صدای پانچی دارد، همین امر باعث شده تا برای ساخت بدنه و دسته گیتار و فینگر بورد بسیار مناسب باشد. در ساخت دسته گیتار الکتریک Ibanez GRG121DX WNF نیز از چوب افرا استفاده شده است.


گیتار الکتریک آیبانز Ibanez  GRG121DX WNF

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez  GRG121DX WNF

پیکاپ های IBZ-6

گیتار الکتریک Ibanez GRG121DX WNF دارای دو پیکاپ هامباکر IBZ-6 می باشد. با ترکیب صدای این پیکاپ ها با سوییچر 3 حالته آن می توانید برای هر سبکی از موسیقی به صدای مورد علاقه خود دست یابید که همین امر باعث می شود تا شما در خانه نیز با لذت فراوان سبک های راک ، پاپ ، کانتری و بلوز را با لذت بنوازید.


Ibanez GRG121DX WNF

The GRG121DX is an RG series solid body electric guitar model introduced by Ibanez in 2012. It is as part of the entry-level GIO line.The GRG121DX features a one-piece maple neck with a 24-fret rosewood fingerboard with sharktooth inlays and two covered humbuckers with a 3-way selector switch. It is a hard-tail model.

گیتار الکتریک آیبانز Ibanez  GRG121DX WNF

For 2018 the rosewood fingerboard was replaced with treated New Zealand pine and bridge was replaced by the F106. For 2019 the 3-way pickup selector was swapped out for a 5-way lever. For 2020 the fretboard was changed to purpleheart.Initial production from 2012 through 2014 was in both China and Indonesia. From 2015 through 2017 it was produced only in Indonesia. From 2018 production was moved to China.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
جنس بدنه | Body Material Mahogany
جنس دسته گیتار | Neck Material Maple
طول دسته گیتار | Scale 648mm/25.5"
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Bound Rosewood
نوع فرت | Fret Type Jumbo
نوع صدف کاری دسته گیتار | Inlays Sharktooth
پیکاپ بالا | Neck Pickup IBZ-6 (H) neck pickup (Passive/Ceramic)
پیکاپ پایین | Bridge Pickup IBZ-6 (H) bridge pickup (Passive/Ceramic)
پیکاپ سلکتور | Pickup Selector 3Way
کنترل ها | Controls volume /tone /pickup selector
نوع خرک (بریج) | bridge Fixed