Sazforoosh Festival 2020
Yamaha

گیتار کلاسیک Yamaha CG182SF


ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان


بزودی


اشتراک گذاریاشتراک گذاری
برای مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید
تماس از طریق تلگرام:sazforooshsupport@
شماره تماس:02166751234
همراه:09125858975 (تماس در وقت اداری)

گیتار کلاسیک Yamaha CG182SF

گیتار کلاسیک Yamaha CG182SF یک گیتار کلاسیک بسیار مناسب برای اجرا در سبک فلامنکو می باشد. جنس بدنه این ساز در قسمت Top از جنس Solid Engelman Spruce و در قسمت Back و Side از جنس Cypress Laminate ساخته شده است. طراحی و ساخت این گیتار از مواد فوق سبب شده است که Yamaha CG182SF یک گیتار بسیار مناسب برای نوازندگی صحیح سبک فلامنکو باشد. دسته این ساز از جنس چوب Nato می باشد که یکی از چوب های پر کاربرد در ساخت دسته های گیتار کلاسیک یاماها است همچنین فینگر بورد آن نیز از جنس Ebony می باشد. گیتار کلاسیک Yamaha CG182SF با دارا بودن خصوصیاتی همچون اکشن (فاصله سیم از دسته) بسیار مناسب، واکنش (Response)  بسیار عالی به ارتعاشات سیم ها، صدایی رسا و جنس چوب بسیار با دوام، نه تنها برای گیتاریست های سبک فلامنکو بلکه برای گیتاریست های سایر سبک ها میز یک گیتار بسیار مناسب می باشد.

سازندگان گیتار کمپانی یاماها درساخت سری CG دست به بهسازی در طراحی و تولید گیتار های کلاسیک سنتی زده اند.  گیتار کلاسیک Yamaha CG182SF از سیستم (Bracing) جدیدی بهره می برد که باعث شده ساز رزونانس بهتری نسبت به نمونه های قدیمی داشته باشد و در نتیجه صدای رسا و با کیفیت تری تولید کند. در دسته این ساز از لیمینیت های سه لایه استفاده شده که مخصوصا در نواختن سیم های بم گیتار شرایط بهتری را فراهم آورده است. جنس چوب روی بدنه این ساز Solid Engelman Spruce  می باشد. سدل این گیتار نسبت به مدل های پیشین سری C دارای کیفیت بهتری است که موجب می گردد ارتعاش سیم به خوبی به بدنه منتقل گردد و صدای قوی تر با جزئیات بیشتری از این گیتار بشنویم. همچنین روکش مات روی دسته باعث می شود دست چپ تکیه گاه راحتی داشته باشد. تمام تغییرات فوق موجب شده است تا گیتار کلاسیک Yamaha CG182SF نسبت به مدل های پیشین سری C از کیفیت بالاتری برخوردار باشد.

تست صدای گیتار کلاسیک یاماها Yamaha CG182SF

Yamaha CG182SF

Yamaha CG182SF Classical Guitar, Solid Engelman Spruce / Cypress Laminate, MatThis model is a successor model of Cypress laminate side/back and scratch plates to make authentic Flamenco sound and style of play possible. This authentic Flamenco guitar certainly satisfies needs of Flamenco players; moreover, its characteristics, such as lower action, great playability, quick response and attack, will definitely appeal to non-Flamenco style players like pop/rock guitarists.

نوشتن نظر
توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب
رنگ | Color Matt
جنس صفحه روی بدنه | Top Solid Engelman Spruce
جنس صفحه پشت بدنه | Back Cypress
جنس صفحه کنار بدنه | Side Cypress
جنس دسته گیتار | Neck Material Nato
طول دسته گیتار | Scale 650mm
عرض دسته گیتار | Nut Width 52mm
نوع گوشی ها | Tuners Gold(RM-1388G-7F)
صفحه انگشت گذاری | Fretboard Ebony
تعداد فرت | Frets Count 19
نوع خرک (بریج) | bridge Rosewood

برچسب ها: خرید گیتار کلاسیک حرفه ای, yamaha, قیمت خرید و فروش گیتار کلاسیک یاماها Yamaha CG182SF