TC Electronic

افکت یونیت Tc Electronic Fangs Metal Distortion • ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان
 • اشتراک گذاریاشتراک گذاری
  مشاوره رایگان


  نا موجود


  افکت یونیت تی سی الکترونیک  Tc Electronic Fangs Metal Distortion

  با روشن کردن افکت یونیت گیتار الکتریک Tc Electronic Fangs Metal Distortion، پا به دنیای دستورشن های قوی و وحشی بگذارید.این افکت با گستره تنظیماتی که به شما میدهد ، قادر است انواع دیستورشن های گرم و حجیم با تُِن های مختلف برای شما تولید کند. از صدای حجیم و سنگین دیستورشن های thrash metal تا دیوارهای ضخیم سرزمین doom metal هم اکنون در اختیار شما هستند تا بسته به سلیقه خود اثرتان را خلق کنید یا موسیقی مورد علاقه خود را در هرسبکی در دنیای راک و متال بازنوازی کنید.

  توجه کنید که اگر به دنبال Overdrive شفاف و یا crunch های تمیز برای سبک بلوز هستید به هیچ وجه این افکت مناسب کار شما نیست. اما اگر غرش صدای سنگین Distortion  و نعره های High Gain گیتار هوش را از سر شما می برد و عاشق نواختن ریف های سنگین هستید هیچ گزینه دیگری به غیر از هیولایی با نام Tc Electronic Fangs Metal Distortion ندارید. حتما میدانید که صدای فرکانس mid برای یک گیتاریست شدیدا حائز اهمیت هست. Fangs Metal Distortion،به صورت تخصصی برای تآثیر گذاری و غنی کردن فرکانس mid طراحی شده است تا قدرت را به صدای خروجی گیتار شما بازگرداند.


  نوشتن نظر
  توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
      بد           خوب
  نوع یونیت Distortion

  برچسب ها: فروشگاه اینترنتی آلات موسیقی|sazforoosh, انواع افکت گیتار الکتریک, خرید افکت گیتار الکتریک حرفه ای, افکت گیتار برقی چیست, خرید افکت گیتار الکتریک, خرید یونیت گیتار الکتریک, خرید یونیت گیتار, پدال افکت گیتار, افکت گیتار الکتریک, خرید افکت Tc, خرید افکت, افکت یونیت گیتار الکتریک Tc Electronic Fangs Metal Distortion