Digitech

افکت گیتار الکتریک Digitech RP500 • ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان
 • اشتراک گذاریاشتراک گذاری
  مشاوره رایگان


  بزودی


  افکت گیتار الکتریک Digitech RP500

  اگر شما نمیدانید که چگونه صدا ها را کنترل کنید نگران نباشید چون این مدل مفهوم جدیدی از کنترل pedalboard (کنترل با پا) را معرفی کرده است که سبب سهولت کنترل صدا می شود.

  این قابلیت تلفیقی از پیچیدگی های سیستم های جریان افکت و سادگی stompbox هاست که با هر فشار پا 5 صدای مختلف را می سازد و شامل 74 افکت و 40 صدا و هم چنین 40 کتابخانه ی افکت میباشد.

  اگر از این حالت کنترل خسته شدید گروه digitech این امکان را برای شما فراهم کرده است تا این قابلیت را خاموش و یا در صورت نیاز روشن کنید.

  این مدل در گروه خود جزو بهترین هاست و طراحی خلاقانه آن به مزایا ی آن افزوده است.


  این مدل با سرعت 24 بیت بر ثانیه صداهای آنالوگ را به دیجیتال تبدیل می کند و بالعکس.

  این مدل به علت کیفیت ضبط صدای بالا ، در میان هنرمندان زیادی محبوبیت دارد. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این مدل افکت دارا بودن نرم افزار های کنترل صدا می باشد .


  نوشتن نظر
  توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
      بد           خوب

  برچسب ها: قیمت خرید و فروش افکت RP500|مولتی افکت گیتار الکتریک, فروشگاه اینترنتی آلات موسیقی|sazforoosh, انواع افکت گیتار الکتریک, قیمت افکت گیتار, خرید افکت گیتار الکتریک حرفه ای, پدال گیتار الکتریک, افکت گیتار برقی چیست, بهترین قیمت افکت گیتار, خرید افکت گیتار الکتریک, نمایندگی فروش مولتی افکت گیتار Boss Zoom Line6, فروش مولتی افکت گیتار الکتریک, افکت گیتار الکتریک, فروش مولتی افکت گیتار, خرید افکت گیتار, افکت گیتار, افکت گیتار الکتریک RP500