Digitech

افکت گیتار الکتریک Digitech RP255 • ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰۰،۰۰۰ تومان
 • اشتراک گذاریاشتراک گذاری
  مشاوره رایگان


  بزودی


  افکت گیتار الکتریک Digitech RP255

  گروه digitech ، مدل دیگری از افکت های پدالی را به بازار عرضه کرده است که به طور همزمان چندین افکت را برایتان ترکیب و می سازد. این پردازنده های چند-افکتی (multi effect)  94 آمپر را در اختیارتان میگذارد.

  شما میتوانید با استفاده از قابلیت های پرکاربرد آن نظیر stompbox  و  multi effect  بودن آن ، هر ملودی که مد نظرتان هست را با بهترین کیفیت بسازید .

  کیفیت صدای ضبط شده از طریق این نوع دستگاه به قدری بالا می باشد که هرکی به آن گوش دهد فکر میکند در مجهزترین استودیو ها ضبط شده است.


  کنترل این مدل از طریق پدالی است که برای سهولت این امر تبعیه شده است . میتوان از طریق این دستگاه مستقیما فایل ها را  در کامپیوترتان ذخیره کنید .

  کار کردن با  RP255  نه تنها سرعت و سادگی انجام کار را افزایش میدهد بلکه بهترین کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد.

  از دیگر مزایای این مدل به ابعاد و وجود 30 کتابخانه از افکت ها  میتوان اشاره کرد.  نوشتن نظر
  توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
      بد           خوب

  برچسب ها: قیمت خرید و فروش افکت RP255|مولتی افکت گیتار الکتریک, فروشگاه اینترنتی آلات موسیقی|sazforoosh, انواع افکت گیتار الکتریک, قیمت افکت گیتار, خرید افکت گیتار الکتریک حرفه ای, پدال گیتار الکتریک, افکت گیتار برقی چیست, خرید مولتی افكت, بهترین قیمت افکت گیتار, خرید افکت گیتار الکتریک, نمایندگی فروش مولتی افکت گیتار Boss Zoom Line6, فروش مولتی افکت گیتار الکتریک, افکت گیتار الکتریک, فروش مولتی افکت گیتار, Digitech RP255 افکت گیتار, خرید افکت گیتار, افکت گيتار الكتريك دی جی تک DigiTech RP255, افکت گیتار الکتریکRP255